Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » İdeal Kilo Hesaplama » Kalori Hesaplama » Yürümek Kaç Kaloridir?
Yürümek Kaç Kaloridir?

Yürümek Kaç Kaloridir?Yürümek kaç kalori dir ; sorusunun yanıtını sizlere vermeden önce şunu belirtmek gerekir ki insanların diyet dendiği zaman ilk korktuğu şeylerden bir tanesi hareket etmektir. Çünkü diyetle birlikte yapılacak olan spor aynı zamanda oldukça faydalıdır. Gün boyu evde bekleyen bir insan için belki de yürüyüş yapmak ya da spor yapmak günün bir saatinde normal olabilir ancak gün boyu çalışan ve çalışmak zorunda olan bir insan içinde oldukça zordur.  Ancak zamanınızı yürümeye ayırdığınız zaman hem sağlıklı yaşamak hem de kalori bakımından hızlı bir kayıp söz konusudur.

Bir insanın 20 saat boyunca yürümesi demek o insanın 1 kilo vermesi demektir. Bu elbette ki sizin ne şekilde yürüdüğünüzle de alakalı bir konudur. Yani tempolu bir şekilde yürümeniz gerekiyor. Bu durumda enerji harcamış olacaksınız ve bu da sizin kalori yakmanıza yardımcı olacaktır. Yürümek insan sağlığına oldukça faydalıdır ve de her insanın rahat bir şekilde yapabileceği bir spor türüdür diyebiliriz.  Bu spor yalnızca size kalori yaktırmaz beraberinde de nefes alışverişlerinizi düzene sokar bu da uyuma şeklinizden tutunda günlük aktivitelerinize varıncaya kadar her şeye doğrudan etki eder.

kac-kalori

yürümek kaç kalori

Yürümek Kaç Kalori Kaybettirir?

Yürümek Kaç Kalori Kaybettirir : Şimdi size şu şekilde açıklayabiliriz günlük insanın 2 saat boyunca yürümesi demek 600 kalori yakması demektir bu da 16 saat boyunca yürüdüğünüzde 1 kilo verirsiniz anlamına gelir kısa yürümeler ise kalbinizin sağlığını doğrudan etkileyecektir. Sonuç olarak toparlayacak olursak yürümek yalnızca kilo vermeniz noktasında değil hayat standartlarınızı yükseltmeniz noktasında da size fayda sağlayacaktır. Bu sayede kendinizi daha fazla dinlenmiş ve sağlıklı hissedeceksiniz.

Hakkında Seorehberi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*