Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Sağlıklı Diyetler » Verilen Kilolar Nasıl Korunur
Verilen Kilolar Nasıl Korunur

Verilen Kilolar Nasıl KorunurVerilen kilolar nasıl korunur ülke olarak son zamanlarda en büyük gördüğümüz sıkıntıların başında aşırı kilolarımız geliyor. Daha öncesine bakarsanız ülkemizde obezite gibi bir hastalığın farkında olmazken bugün özellikle şehir hayatı obezite gibi bir gerçeği de hayatımıza sokmuş durumda. Özellikle bayanlar sürekli bir diyet programı içerisindedirler ve bu programlar sayesinde bazıları kilo vermeyi başarırken bazıları da bir türlü sonuca erişemez. Aslında veren kişinin en büyük korkusu da verdiği kiloları geri almaktan yanadır.  Kilo verilmesi zor bir durum iken verilen kilolarında anında alınması gibi bir gerçek vardır bu nedenle kilomu nasıl korurum sorusu her zaman bayanların kafalarındaki soru işaretidir. Bu yazımızda sizlere verdiğiniz kilolarınızı nasıl koruyabileceğiniz konusunda birkaç öneriden bahsedeceğiz.

Verilen Kilomu Nasıl Korurum?

  • Öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey spordur. Günde bir kez bir saat boyunca spor yapmalısınız.
  • Eve dönüş yolunda en yakını değil de en uzun yolu tercih edin.
  • Bir işe başladığınız da özellikle işinizde bunu mutlaka kendiniz yapmaya yardım almamaya gayret edin.
  • Su içmeye çok dikkat edin günde en az 2 litre civarında su içmeniz gerekiyor. Ne kadar su içerseniz mideniz dolduğu için açlık hissetmeyeceksiniz.
  • Yiyeceklerinizi basit yollardan hazırlamalısınız örneğin haşlama veya buğulama tercih edilebilir.
  • Günde en az 6 öğün yemek yemelisiniz bunun 3’ ü ana öğün geri kalanlar ise ara öğün olmalıdır.
  • Bol bol yeşillik tüketmeye çalışın.
  • Haftada bir gün mutlaka balık yiyin

Hakkında Seorehberi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*