Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Ünlülerin Diyet Listeleri » Tuğba Özay Diyeti ve Uyguladığı Formüller
Tuğba Özay Diyeti ve Uyguladığı Formüller

Tuğba Özay Diyeti ve Uyguladığı FormüllerTuğba Özay diyeti ; Seksi manken sahip olduğu fit vücut ile tüm gözleri üzerine çekmeye devam ediyor. Herkesin hayali bu güzel manken gibi bir vücuda sahip olmaktır. Fark etmişsinizdir güzel manken yeme içmesine hiç dikkat etmediği halde sürekli fit bir görünüme sahip olmaktadır.

Tuğba Özay yeri geldiğinden ağır yemekler ve tatlılar yemektedir ancak uyguladığı diyeti programı ve kendi geliştirdiği formül sayesinde de sürekli kilo kontrolü sağlamaktadır. Kimi zamanlarda fazla kilo alsa bile hemen telafi etmekte ve dengeyi sağlamaktadır. Özay diyetin yanında günlük olarak düzenli sporda yapmaktadır diyet yapmak elbette faydalıdır ancak bunu sporla desteklediğinizde çok daha hızlı sonuç alırsınız. Güzel manken diyetten çok kilo almaya neden olan yiyeceklerden uzak durarak formunu korumaktadır. Aslına bakarsanız diyet demek de bazı yiyeceklerden uzak durmak sağlıklı gıdaları tüketmek demektir. Özay da kendine bir program belirlemek yerine uzak durması gereken yağlı, tatlı, tuzlu ve hamur işi gıdalar listeleyerek bir nevi farklı bir diyet açısı geliştirmiştir. Ayrıca fitness eğitmeni olan ünlü manken hazırladığı diyet programları ve spor teknikleri sayesinde diyet yapanlara oranla daha hızlı ve sağlıklı zayıflamaktadır. Ünlü manken diyetin yanında günlük olarak 45 dakika yürüyüş yapılmasını tavsiye etmektedir. Bu şekilde hem daha hızlı hem de sağlıklı bir şekilde zayıflamış olacaksını. Katıldığı programlarda tavsiyelerden bulunan güzel manken fast food tarzı gıdalardan, hamur işlerinden, yağlı yemeklerden, tatlılardan uzak durulmasına ve obeziteye neden olabilecek tüm gıdalardan uzak durulması gerektiğini belirtmektedir.

 

tuğba özay diyet programı

tuğba özay diyet listesi

Tuğba Özay Diyeti İle Zayıflama Tekniği

Tuğba Özay uyguladığı diyet programında şunları ifade etmektedir. Zayıflama formülü olarak kızarmış ekmek tükettiğini ve tuz, şeker ve buzdolabından sürekli uzak durduğunu açıklamaktadır.

Doğal meyve sularını ve zeytinyağlı tüketmeye özen göstermektedir. Öğle ve akşam yemeklerinde salata ağırlıklı beslenen ünlü manken salatanın yanında et yemeğini ihmal etmemektedir. Yüksek kalorili yiyecekler yediği zaman mutlaka spor yapan Tuğba Özay bu şekilde dengeli bir beslenme süreci izlemektedir. Genel olarak özetlemek gerekirse sabah kahvaltılarından organik meyve suları, öğle ve akşam yemeklerinden salata ağırlıklı ve yanında ızgara et yemeği yenmelidir. Ağır bir yemek yediğinizde de mutlaka sonrasında spor yapılmalı ve alının kalori yakılmalıdır. Spor yapmak içinde ayrı bir zaman ayırmak gerekir ünlü mankenin kendine göre spor programı vardır sizlerde size kalan zamana göre bir spor programı düzenlemelisiniz özellikle yürüyüşleri hiç ihmal etmemek gerekir. Gün içerisinde en az 45 dakika yürüyerek bu programı desteklemelisiniz. Bu sayede hem sağlıklı hem de hızlı bir şekilde kilo vereceksiniz.

tuğba özay diyet programı

tuğba özay diyeti

Hakkında Seorehberi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*