Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Ünlülerin Diyet Listeleri » Seda Akgül Diyeti İle Hızlı Zayıflama
Seda Akgül Diyeti İle Hızlı Zayıflama

Seda Akgül Diyeti İle Hızlı ZayıflamaSeda Akgül verdiği kilolarda son zamanların en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu. Fit görüntüsüyle tüm dikkatleri üzerinde çeken sunucu tüm sırlarını açıkladı. Uyguladığı diyet programı ve düzenli sporla hızlı bir şekilde kilo veren Akgül görenleri hayrete düşürüyor.

Akgül istenildiğinde çok güzel kilo verilebildiğini belirterek uyandığında ilk olarak yemek yemeden önce kahve içtiğini ve gün içinde sürekli su tükettiğini belirtti. Su içmenin zayıflamaya çok faydası vardır metabolizmayı hızlandırdığı için özellikle sabahları aç karında bir bardak su içmeye özen gösterin. Aynı şekilde aç karınla içilen kahvede metabolizmanın daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Aşırı kilolu bir durumda çok fit bir duruma gelen Akgül’ün nasıl zayıfladığı herkes tarafından merak konusudur. Akgül sabah kahvaltısından sonra bir adet kepekli tost yiyerek bu sayede açlığını bastırdığını dile getirdi. Akşam yemeklerinde de ağır yemeklerden kaçtığını hafif yemekleri diyet programında uyguladığını belirtti.

seda-akgul-diyeti

Seda Akgül

Seda Akgül Nasıl Hızlı Kilo Verdi?

Güzel sunucu her gün vitamin desteği alarak ve aç karınla Türk kahvesi içerek metabolizmanın hızlanmasını sağlamıştır. Kahvaltı sonrasında kepek ekmeğine yapılan tostu yiyerek açlığını bastırmış ve sonrasında 5 saat boyunca herhangi bir şey yememiştir.

Seda Akgül günde sadece 2 öğün yemek yediğini belirterek akşamları ise hafif besinler tüketmesi sayesinde çok hızlı bir şekilde kilo vermiştir. Seda Akgül uyguladığı diyeti herkese tavsiye etmektedir.  Halk arasında bu diyete oruç diyeti de denmektedir. Dünya gelelinde intermittent fasting diyeti olarak bilinir. Diyeti uygulama şeklinde yemek yeme süresini kısıtlıyorsunuz. Farklı uygulama teknikleriyle desteklenebilmektedir günde 2 öğün yemek yenilmesi ve kendine uygun bir düzen belirlenmesi en etkili yöntemdir. Sizin yapmanız gereken en önemli uygulama ise hayat tarzınıza göre hareket etmek yani kalkış ve yatış zamanlarınızı, çalışma döneminizi iyi planlayarak öğünlerinize dikkat etmeniz gerekir. Seda Akgül diyetini uygularken mutlaka düzenli olarak yapmaya özen gösterin. Bu diyeti uygularken kalori dengenizi mutlaka koruyun.

seda-akgul

Seda Akgül diyet programı

 

İntermittent Fasting Diyeti

Saat: 07:00 – 11:00 saatleri arasında aç kalma

Saat: 11:00 – 12:00 arası egzersiz zamanı

Saat: 12:00 – 18:00 arası yemek yeme zamanı

Saat: 18:00 – 23:00 arası aç kalma zamanı

Saat: 23:00 – 07:00 uyku zamanı

seda-akgul-diyeti-hizli-zayiflama

Seda akgül diyet listesi

Hakkında Seorehberi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*