Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Zayıflama Teknikleri » Sağlıklı Zayıflama Hareketleri
Sağlıklı Zayıflama Hareketleri

Sağlıklı Zayıflama HareketleriZayıflamak kadın erkek hepimizin ortak sorunu ancak bir türlü düzenli bir şekilde kilo vermeyi de hiçbir zaman beceremiyoruz ama bunda istikrar kesinlikle çok önemli kilo vermekte ne kadar azimli iseniz başarıya giden yolunuz o kadar da kısa olur genellikle diyetisyenler hep yiyecekler konusuna dikkat çekerler ve zayıflama hareketlerini ikinci plana atarlar ancak yediklerimize dikkat etmemiz kadar önemli olan konu ise zayıflama hareketleridir.

Zayıflama hareketleri zor gibi görünüyor olsa da aslında basit hareketlerdir. Biz sadece onları gözümüzde biraz büyütürüz o kadar.  Evet diyet yapmanın birinci kuralı sporla birlikte yapılan zayıflama hareketleridir aşağıda size bunun teknikleri konusunda detaylı bir resimli paylaşım sunuyoruz buraya bakarak sabah kalktığınızdan yatacağınız zamana kadar yapabileceğiniz çeşitli zayıflama hareketleri mevcut üstelik te bir spor salonuna gitmeden evinizden bu hareketleri yaparak ideal kilonuza kavuşabilirsiniz. Ancak bunları yaparken de doktorların söylediklerini de yerine getirerek diyet programınıza uymanız gerekiyor.

Evinizde ya da iş yerinizde yapabileceğiniz en basit hareket çömelme hareketidir bu hareket ilk başlarda sizi biraz zorlayacak ama daha sonrasında rahatlıkla yapabileceksiniz. Zaten tüm zayıflama hareketleri de aynen böyledir ilk başlarda sıkıntı yaratır ama sonra rahatlarsınız. Bunun nedeni ise kaslarınızın gergin olmasıdır. Kaslar yumuşadıkça hareketi yapabilme durumunuz da aynı oranda rahatlayacaktır.

Başka bir hareket ise yukarı doğru itme hareketidir. Bu hareket ile yüzünüzü yere getirecek biçimde yere yatıyorsunuz ve ellerinizi yere koyup vücudunuzu ileri yukarı doğru itekliyorsunuz. Ancak dikkat etmeniz gereken şey dizlerinizin üzerinde olmanız ve ayaklarınızın yere temas etmemesi.

Bir diğer hareket ise mekik hareketidir. Bu hareket sayesinde karın kaslarınızı çalıştırırsınız göbek eritme yöntemleri arasında bire birdir ve oldukça etkilidir.

Hakkında admin

Sagliklidiyetler.Net üzerinde sunulan diyetler ve yöntemler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, doktor tavsiyesi değildir. Sagliklidiyetler.Net yazılarında bahsedilen yöntemler doktor kontrolü olmadan uygulandığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan bir diyet programına başlamayın. Diyetleri uygulanması tamamen kişilerin tercihine sunulmuş ancak uygulayıp uygulamamak kendi sorumluluklarına bırakılmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlardan Sagliklidiyetler.Net sorumlu değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*