Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Ünlülerin Diyet Listeleri » Pamela Anderson Diyeti
Pamela Anderson Diyeti

Pamela Anderson DiyetiPamela Anderson diyeti ile zayıflamak artık çok kolay. Seksi oyunca fit vücuduyla dikkat çekmeye devam etmektedir. Sürekli kameralar önünde olması ve tüm dünya tarafından ilgi odağı olması nedeniyle bu ünlülerin kilolarına her zaman dikkat etmeleri gerekir.

Geniş çevreleri ve olanakları sayesinde hiç kimsenin bildiği en etkin zayıflama yöntemlerini çok kolay yapabilmektedir. Bizlerde bu ünlü isimlerin uyguladığı diyet programlarına ulaşarak sizlere sunmaktayız. Kilo vermek çok zor işte herkes kilo vermeye niyetlenir uğraşır ama bir türlü kilo veremezler. Pamale Anderson diyeti sayesinde artık hızlı kilo vereceksiniz ve kilolarınızı koruyacaksınız. Zayıflama günümüzün en büyük ihtiyaçlarından birisidir kilosu fazla olan insanlar rahat hareket edemezler ve zamanla sağlık sorunlarıyla karşı karşıya gelirler. Bu yüzden hem fit bir vücuda sahip olmak hem de sağlık sorunlarıyla karşılaşmamak adına zayıflamaya özen göstermeniz gerekir. Belli bir noktadan sonra zayıflamak çok daha zordur ve çeşitli hastalıklar tetiklenmektedir. Ne kadar erken önem alırsanız o kadar iyidir. Sonradan pişman olmamak adına bu eşsiz yöntemi mutlaka uygulayın.

Seksi oyucunun hem sağlıklı hem de etkili programı sayesinde sizlerde artık ideal ölçülerinize sahip olacaksınız. Bu programı spor ile desteklerseniz kısa sürede daha etkili olduğu fark edersiniz. Diyet programının en güzel yanı verdiğiniz kiloları sizlerde gözlerinizde gözlemleyebileceksiniz.

Pamela Anderson Diyeti hakkında

Pamela Anderson Diyeti

Pamela Anderson Diyeti Programı

 

Sabah:

(15 Gün Boyunca Uygulanacak)

1 dilim kepekli ekmek

Az yağda ve bir yumurtayla yapılmış omlet

Çay, su, ıhlamur ya da su

 

1.2. ve 3. Gün Programları

Öğle: Peynirli sandviç

Akşam: Yarım porsiyon ızgara köfte, 2 adet elma

Dördüncü Gün Programı

Öğle: Sosisli sandviç

Akşam:  8 adet ızgara köfte, 1 bardak portakal

Beşinci Gün Programı

Öğle: 2 dilim kepek ekmeği, küçük bir parça mozarella peyniri ve 1 bardak ayran

Akşam: ızgara balık ya da biftek, 1 kâse salata, 1 adet muz

 

Altıncı Gün Programı

Öğle: Yarım kilo meyve

Akşam: Izgara balık ya da bonfile yanında salata

Yedinci  Gün Programı

Öğle: Az yağda yapılmış omlet, 1 dilim kepek ekmeği

Akşam: 1 bardak yağsız makarna, 1 adet muz

Pamela Anderson Diyeti nedir

Pamela Anderson Diyeti

Hakkında Seorehberi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*