Sağlıklı Diyetler,Zayıflama teknikleri
kalori_hesaplama
Kalori Hesaplama

Kalori Hesaplama Tablosu

Aslında günlük olarak her gün düzenli şekilde yemek yiyoruz ve buna istinaden de kendimize bir diyet programı hazırlayıp ya da hazır olanlardan faydalanıp diyete başlıyoruz ama bir çoğumuz yediğimiz besinlerin kalori değerlerinden de bir haberiz. Sorun şu ki evet bir işe başladınız ama ne kadar kalori almanız gerekiyor ya da günlük kalori miktarınız ne ve yediklerinizin kalorisi neye tekabül ediyor. işte bizde sağliklidiyetler.net olarak sizlere bu konuda yardımcı olabilmek adına besinlerin kalori değerleri hakkında bir bilgilendirme yapmak istedik. Aşağıda yer alan tablolarda yediğiniz besinlerin kalori değerleri yer alıyor bir günlük almanız gereken kalori miktarını belirledikten sonra bu tabloyu da kullanarak kendinize bir kalori programı oluşturabilirsiniz.

Biliyoruz ki yediklerimizin çoğu bize kalori olarak geri dönüyor ve fazla kalori de vücudumuzda şişmanlık olarak kalıyor işte bu açığa fırsat vermemek adına bu tablolardan yararlanabilirsiniz. Umuyoruz ki sizin için yararlı bir bilgi olacak eğer ki Karatay diyeti ile ya da dukan diyeti ile mücadelenize başladıysanız bu kalori hesaplama tablolarından faydalanabilirsiniz.

Bu sayede günlük tükettiğiniz besinlerin kalori toplamları hakkında da kendinize bir yön tayin etmiş olacaksınız.  Oluşturulmuş olan bu tablolar bir çok farklı kaynaktan bilgilenilerek size sunulmuştur ve bu nedenle büyük bir titizlikle araştırılmıştır. Bu tablo sayesinde daha hızlı bir şekilde kilo verme işleminizi gerçekleştireceksiniz

İdeal kilo hesaplama için  : http://sagliklidiyetler.net/index.php/2015/12/06/ideal-kilo-hesaplama-nasil-yapilir/

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir