Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Cilt Sorunları » Kalça Estetiği Nasıl Yapılır?
Kalça Estetiği Nasıl Yapılır?

Kalça Estetiği Nasıl Yapılır?Kalça estetiği nasıl yapılmalı? kalça estetik ameliyatları, kalçaya yapılan estetik nedir, kalça estetiğinde dikkat edilecekler?, kalça estetiğinin zararları, Kalçama estetik yaptırmak istiyorum.

Seksi bir kadının ilk göze çarpan yerlerinin başında göğüslerden sonra kalçalar gelmektedir. Güzel bir kalça kadının albenisini artırırken eşiyle yaşayacakları sağlıklı cinsel hayatları nedeniyle mutluluğun formülü olabilir.  Kadınlar kalça estetiğine başvururken bazı kadınlar kalçalarının büyüklüğünden şikayetçi olurken bazı kadınlar ise küçük olmasından şikayetçi olabiliyor. Tabii her kadının deformetizesi aynı değildir. Her iki durumda cerrahi işlemin farklı tekniğiyle çözülebilir. Gerekli olan istenilen durumla kişinin uyumlu olmasıdır. Gebe bir kadın kalça operasyonu yaptıramaz. Ergenlikteki bir kişi kalça estetiği yaptıramaz. Bunun sebebi vücut hatlarının tam oturmamış olmasıdır. Üst sınır ise olgunluk dönemi olarak belirlenmiştir. Özetlemek gerekirse 30-55 yaşları kalça operasyonu için uygun yaş aralığıdır.

kalça estetiği nedir

kalça estetiği

Kalça grubu ameliyatları yani popo kaldırma indirme, küçültme büyültme gibi durumlarda öncelikle yapılması gereken kişinin uygunluğu sonrasında vücut hatlarının orantısının çıkarılarak bel inceliği, bacak yapısına göre ayarlanmasıdır. Buna göre de operasyona başlanılır. Söz konusu operasyon genel anestezi yöntemiyle gerçekleştirilirken popo formu ortaya çıkarılır. Cerrahi müdahale ile 4 şekilde kalça estetiği ameliyatı yapılır. Silikon yerleştirilmesi, liposuction, yağ transferi, dolgu enjeksiyonu şeklindedir. Silikon yerleştirilmesi popo da hacim yaratmak, dikleştirmek için kalçalara silikon bir protez yerleştirilmesi işlemini ifade ederken liposuction yağ alma işlemi olarak bilinir. Yağ transferi bazı noktalardan alınan yağların orantısız ve küçük alanlara transferi olarak ortaya çıkar. Dolgu ise yapılacak cerrahi operasyonlarında hazır dolguların ihtiyaç duyulan bölgelere enjekte edilmesiyle ilgilidir.

Kalça estetik grubu operasyonlarından sonra dikkat edilmesi gerekenler önemlidir. Ama bu durum ameliyatın tipine göre belirlenir. Ama genel geçer şeylerde yok değildi. Bunlardan bazıları şunlardır. Operasyon sonrasında 2 gün boyuncu banyo yapılmaması, takılan korse 4–5 hafta boyunca kullanılması, yapılacak spor aktivitelerin en az bir ay gibi bir süre ara verilmesi gibi genel geçer durumlardır. Asıl önemli olan şeyse popo bölgesinin fiziksel etkilerden korunması işlemidir. Yapılan ameliyatların kalıcı olup olmaması da yapılacak ameliyatın cinsine göre değişebilmektedir. Yapılan ameliyat sonrasında ağrı sızı veya başka istenmeyen durumun meydana gelmesi durumunda hasta derhal doktora başvurmalıdır.

Hakkında Seorehberi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*