Hülya Avşar Diyeti

hulya-avsar

Hülya avşar nasıl zayıf kalıyor

Hülya Avşar diyeti ile etkili zayıflama sağlayacaksınız. Ünlü isimler zayıflama konusunda çok tecrübelilerdir kimi zaman aldıkları kiloları çok hızlı bir şekilde verirler. Böyle de olmak zorundadırlar çünkü sürekli kamera önünde oldukları için ve milyonlarca kişi tarafından takip edildiklerinden her zaman fit görünmek zorundadırlar. Sürekli verilen konserler, programlar ve gün içerisindeki takipler nedeniyle her ünlü kendine dikkat etmek zorundadır. Çünkü bu ünlüler insanlar için idol oluşturmaktadır. Diyet işini en iyi yapan ünlülerden birisi de Hülya Avşar’dır. Ekranlar sizlerde fark etmişsinizdir sürekli fit bir görüntüsü vardır bazı zamanlar kilo alsa da kısa zaman içinde o kiloyu vermeyi çok iyi bilir. Şimdi sizlere Hülya Avşar Diyeti ile etkili zayıflama teknikleriniz açıklayacağız. Bu sayede iki ayda 10 kilo vermiş olacaksınız bu programı spor ile destekleyebilirseniz çok daha etkili olmaktadır. Avşar diyeti kilo verdirirken kas kaybı da yapmadığı için herkesin istediği diyetler arasında yer almaktadır.

Bu diyet sayesinde vücut kas kaybını koruyacak etkili ve hızlı bir şekilde yağlarınızdan kurtulacaksınız. Özellikle basen bölgelerinde sorunlar olan kişiler bu diyet sayesinde tüm sıkıntılarından kurtulacak. Hızlı ve etkili zayıflama için bu programı mutlaka düzenli olarak uygulayın.

Hülya Avşar Diyeti ve Diyet Programı  

Sabah:

2 dilim kaşar peyniri, 1 dilim ekmek, 0,5 LT su ya da bir avokadonun 4 de 1’i, 30 gr. Peynir, 1 tatlı kaşığı bal,

Ara Öğün:

5 adet kayısı, 0,5 litre su

Öğle:

1 bonfile, tavuk but yanında salata, 0,5 litre su, haftada 2 gün 1 tabak olacak şekilde makarna, salata, 0,5 litre su

Ara Öğün:

5 adet kayısı, 3 adet ceviz ya da 1 adet muz ya da 10 adet badem, 4 adet kayısı yanında 5,5 litre su

Akşam:

  1. Seçenek: 350 gram balık ya da ızgara somon veya 1 göğüs tavuk, salata, 0,5 litre su ya da 2 enginar, 2 kereviz, 1 dilim ekmek, 1 kâse yoğurt, 0,5 litre su
  2. Seçenek: 1 tabak karışık sebze ( Brüksel lahana, brokoli, havuç tarzında) bu yemekler 1 çorba kaşığı zeytinyağı ile hazırlanacak, 1 dilim ekmek, 1 kâse yoğurt, salata, 0,5 litre su 

Ara Öğün:

1 adet nar ya da 1 adet muz veya 1 dilim ananas

hulya-avsar-diyeti

Hülya Avşar diyet programı

Bu yazımızı beğendiniz ise diğer ünlülerin diyetleri makalelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hadisenin Diyeti başlıklı makalemizde hadise, hadise diyeti ve hadisenin diyet listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir