Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Zayıflama Teknikleri » Hızlı Kilo Verdiren Spor Hareketleri
Hızlı Kilo Verdiren Spor Hareketleri

Hızlı Kilo Verdiren Spor HareketleriHızlı kilo verdiren spor hareketleri denildiğinde aslında pek çok akla gelen spor başlıklar vardır ancak bunu bir mantık çerçevesinde ele aldığınız da en iyi kilo verdiren spor hareketlerinin de yapabildiğiniz spor olduğunu unutmamalısınız. Bu aslında kesin bir kuraldır. Sizden yapamayacağınız bir spor hareketini yapmanız istendiğinde zaten doğru bir şekilde yapamayacağınız için başarılı olmanız da mümkün olmayacaktır.

Hızlı kilo verdiren spor hareketleri konusundaki spor hareketlerini yapamazsanız bu sizin aynı zamana sporu sevmemenize yol açacak ve devam etmeyeceksiniz. Özellikle yapabildiğiniz spor hareketleri sizin için daha etkili olacaktır. Burada önemli noktaların başında elbette ki fiziksel egzersizlere geliyor. Örneğin aerobik hareketler genellikle bayanların daha rahat yapabilecekleri hareketler olduğundan dolayı hızlı kilo vermede etkilidir.

Hızlı kilo verdiren spor hareketleri denildiğinde belki de aklınıza gelen ilk şey koşma ya da sizi zorlayacak hareketler gelebilir ancak yürümek koşmak ya da bisiklete binmek hatta yüzmek sizin için keyifli olduğu kadar da etkili olacaktır. Üstelik gereksiz spor hareketlerine göre daha fazla kalori yaktıracağı için düşündüğünüzden de etkisi büyük olacaktır.

İyi bir kilo vermek istiyorsanız sizin dikkat etmeniz gereken önemli bir konu vardır o da beslenmenize dikkat etmeniz. Yani siz nasıl olsa spor yapıyorum diyerek beslenmenize de dikkat etmezseniz o zaman beklediğiniz etkiyi de elbette ki göremeyeceksiniz. Kilo verme konusu sabitlik isteyen bir iştir ve bu yüzden standart bir yapıya sahip olmanız gereklidir. Kısa sürede zayıflamak ve kilo vermek istiyorsanız mutlaka beslenmenizi doğru düzgün sil baştan ele almalısınız.

Hızlı kilo verdiren spor hareketleri matematiği

Her insanın bir kilo verebilmesi için yaklaşık olarak 7 bin kalori harcaması gerekir.  Mesela yarım saat boyunca bisiklete bindiniz bunun size getirisi 350 kalori yakmak olacaktır bir kilo verebilmeniz için 19 defa yarım saat bisiklete binmeniz gerekir.

Bu süre size çok mu uzun geldi.

O halde yapmanız gereken şey her gün yemiş olduğunuz hamburger ve kolayı beslenmenizden çıkararak egzersiz sayısını yarıya da indirebilirsiniz.

Yeme içme alışkanlığınızı da değiştirmeden kilo vermeniz mümkün ancak bu kez bir hafta içerisinde en az 200 dakika boyunca orta ağırlıklı olarak spor hareketleri yapmanız gereklidir. Bu da 12 km hızlı bir şekilde koşmak ya da bunun eşdeğerinde başka bir spor hareketi. Yediklerinize de dikkat ettiğiniz de bu süre iki buçuk saate kadar inebilir.

Daha önce spor yapmış olan bir kişiyseniz o zaman sizin hafta da 50 dakika spor yaparak başlamanız ve daha sonrasında ise bu süreyi bir ay içerisinde 200 dakikaya kadar çıkarmanız gereklidir. Bu şekilde yaptığınız yavaş bir geçiş sayesinde vücudunuzu da zorlamış olmayacaksınız ve rahatça uyum sağlanacaktır.

RESİMLİ HIZLI KİLO VERDİREN SPOR HAREKETLERİ

hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-1 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-2 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-3 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-4 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-5 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-6 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-7 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-8 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-9 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri-10 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri11 hizli-kilo-verdiren-spor-hareketleri12

Hakkında Seorehberi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*