Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Sağlıklı Diyetler » Göbek Eriten Diyet Nasıl Yapılır?

Göbek Eriten Diyet Nasıl Yapılır?

Bölgesel kilolar tüm kadınların ortak problemlerinden birisidir ve bunların en başında ise kalça basen ve göbek bölgesinde oluşan kilolardır. Özellikle de herkesin korkulu rüyası göbek bölgesinde toplanan yağlar olmuştur çünkü bu bölge ilk önce kilo alınan ve en son verilen bölgedir. Ancak buna karşın bazı diyetler ve egzersizler doğrultusunda bu bölgede oluşan kilolardan kurtulmak mümkündür. …

Review Overview

User Rating: Be the first one !
0


Bölgesel kilolar tüm kadınların ortak problemlerinden birisidir ve bunların en başında ise kalça basen ve göbek bölgesinde oluşan kilolardır. Özellikle de herkesin korkulu rüyası göbek bölgesinde toplanan yağlar olmuştur çünkü bu bölge ilk önce kilo alınan ve en son verilen bölgedir. Ancak buna karşın bazı diyetler ve egzersizler doğrultusunda bu bölgede oluşan kilolardan kurtulmak mümkündür.

İlk yapmanız gereken şey her kilo vermede olduğu gibi karbonhidrat tüketimini azaltmanız ve bunun yanında protein yönünden beslenmeniz olacaktır. Çünkü yağlardan kurtulmanın yöntemi karbonhidratlı yiyeceklerden kurtulmakla başlar. Vücudunuz enerji yi karbonhidratlardan almaktadır dolayısıyla siz bu yönden az beslendiğiniz zaman ikinci gideceği yer yağlar olacaktır ve bu yağları yakarak enerji toplamaya çalışacaktır. BU süre içerisinde sizin kesinlikle şeker tüketmemeniz gerekiyor ki programınızın başarısı gerçeğe dönüşsün.

GÖBEK BÖLGESİ DİYETİ NASIL YAPILIR?

  • Günlük olarak kahvaltılarınızda en az iki adet yumurta yemelisiniz yumurta haşlanmış olmalı ve yanında yarım bardak süt ile birlikte üç tane de ceviz tüketebilirsiniz.
  • Ara öğünlerde bir kâse yoğurt yemelisiniz ancak yoğurdunuz yağsız olmalıdır ve bir adet salatalık cildinize iyi gelecektir.
  • Öğle menüsünde ise haşlanmış ya da zeytinyağı ile sotelenmiş olan karnabahar ve salata tercih etmelisiniz.
  • Tekrar edeceğiniz bu ara öğünde ise iki tane havuç ve 1 bardak süt içmelisiniz.
  • Akşam ızgara edilmiş yağı az bir et ve bir kase zeytinyağlı ama sote edilmiş yeşil fasulye
  • Akşamları ise saat 21.00’ den sonra hiçbir şekilde bir şey yememeniz gerekiyor.
  • Her diyette olduğu gibi günlük 2 litre su içmelisiniz.
  • Son olarak ise belirtmemiz gereken şey yeşil çay gibi çayların bir gün içerisinde en az 2-3 bardak civarında tüketilmesi.

Bu yukarıda saymış olduğumuz maddeler ışığında egzersizlerinizi de düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde göbek bölgesinde oluşan yağlardan kurtulabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*