Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Hamile Diyetleri » Gebelikte Bitki Çayı İçilebilir mi?
Gebelikte Bitki Çayı İçilebilir mi?

Gebelikte Bitki Çayı İçilebilir mi?Ada çayı, rezene, papatya ve ıhlamur hatta daha onlarcası her biri ayrı ayrı şifa kaynağı ancak bilinçli tüketildiği takdirde. Malum kış ayı ve havalar soğuk olunca hemen bitki çayı imdadımıza yetişiyor ancak özellikle hamile bayanlar için her bitki çayı sanıldığı kadar masum olmayabilir. Özellikle ada çayı konuna dikkat etmek en doğru yaklaşım olacaktır.

Bitki çaylarını bilinçsizce tüketen hamileleri bekleyen tehlike çok ciddi. Özellikle ilk üç ayda rahim kasılmalarını artırarak bazılarının düşüklere sebebiyet vereceği ileri ki dönemlerde özellikle de son 3 ayda da erken doğuma sebebiyet verebilme ihtimali vardır. Genellikle hamileliğin ilk üç ayı ve son üç ayı dikkat etmesi gereken bitki çayları adaçayı ve maydanoz gelir.

Ada çayı tarçın, ısırgan otu, aleo vera, maydanoz suyu, sarımsak. Bunları kullanırken temkinli olmakta fayda var. Ancak bunların kullanılmayacağı anlamına da gelmiyor. Çok küçükte olsa ilk üç ayı geçtikten sonra kullanılmalıdır. Hamilelerin dikkatli olmaları gerektiği gibi bir de gönül rahatlığı içinde tüketebileceği bitki çayları var.

Mesale kuşburnu, papatya,limon, elmacık çayı, portakal çayı bu tip çaylar güvenle tüketilebilir.

Bütün bitki çaylarında önemli olan konu doz’ dur az karar çoğu zarar diye düşünmek doğru olacaktır.

Hakkında admin

Sagliklidiyetler.Net üzerinde sunulan diyetler ve yöntemler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, doktor tavsiyesi değildir. Sagliklidiyetler.Net yazılarında bahsedilen yöntemler doktor kontrolü olmadan uygulandığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan bir diyet programına başlamayın. Diyetleri uygulanması tamamen kişilerin tercihine sunulmuş ancak uygulayıp uygulamamak kendi sorumluluklarına bırakılmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlardan Sagliklidiyetler.Net sorumlu değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*