Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Hamile Diyetleri » Gebelik Nasıl Hesaplanır?
Gebelik Nasıl Hesaplanır?

Gebelik Nasıl Hesaplanır?Bayanlar gebe kaldıklarını öğrenir öğrenmez hemen akıllarına ilk takılan soru şudur acaba benim bedenim içerisinde neler oluyor bebeğim şimdi ne yapıyor ve ne durumda. Acaba nasıl ve ne şekilde doğacak? Bu sorular akıllarını 9 ay boyunca kemirecektir.

Yazımıza başlamadan önce tüm annelerimizi ve anne adaylarımızı tebrik ediyoruz çünkü mükemmel bir süreç sizi bekliyor henüz yolun başındasınız ama bu yol belki sizi biraz yoracak ama dünyanın her şeyine de bedeldir. BU makalemizde size sağlıklı bir şekilde hafta hafta nasıl bir aşamadan geçeceğinizi belirtmek istedik ancak önce bir gebelik hesaplaması nasıl yapılıyor ona bakalım.

Gebelik Hesaplama

 

Doğum son adet tarihinin başlangıç günü ele alınarak başlatılır yani bu da demek oluyor ki gebelik takviminde ay değil hafta esastır. Buna göre doğum ise 38-42 hafta arasında gerçekleşecektir. Aşağıda size yardımcı olacak bir gebelik hesaplama takvimi sunuyoruz bunu bilgisayarınıza indirerek hafta hafta takibininiz yapabilirsiniz. Hem sizin için iyi bir şafak sayma sayacı olacağına da inanıyorum.

Unutmayalım ki gebelik tüm anneler için kutsaldır ve her anne o eşsiz günü bekler bu özel günde her şeyinizin o kadar muhteşem olması gerekir ancak burada dikkat etmeniz gereken konuların başında da elbette ki yine sizin doğum süresince yapacağınız diyet programlarıdır çünkü o zaman boyunca alınan kiloların bir anda verilmesi de beklenemez. Kilonuz ne kadar düzenli bir şekilde ele alınıyorsa doğum sonrasındaki sürecin idare edilmesi de bir o kadar basittir.

Gebelik takviminizi öğrenmek için  Gebelik Hesaplama linkini indirmelisiniz, ve ideal hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.

Hakkında admin

Sagliklidiyetler.Net üzerinde sunulan diyetler ve yöntemler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, doktor tavsiyesi değildir. Sagliklidiyetler.Net yazılarında bahsedilen yöntemler doktor kontrolü olmadan uygulandığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan bir diyet programına başlamayın. Diyetleri uygulanması tamamen kişilerin tercihine sunulmuş ancak uygulayıp uygulamamak kendi sorumluluklarına bırakılmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlardan Sagliklidiyetler.Net sorumlu değildir.

Bir yorum

  1. Gerçekten Çok teşekkürler iyi bir site olmuş bizde aynı hizmeti vermekteyiz… Başarılarınızın devamını dilerim…
    Gebelik Haftanızı Hesaplama Ve Ne Zaman Doğum Yapacağınızı Öğrenmek İçin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*