Sağlıklı Bir Gebelik İçin C Vitamini Tüketin

Eğer sağlıklı bir hamilelik dönemi sahip olmak istiyorsanız, bu makaleyi okumanız gerekir. Doğru zamanlarda kontrolleri almak gerekir. Gebelik dönemi anneler için çok zor özelliklere sahiptir. Uzmanlar sözlerinden anlayacağınız üzere “sağlıklı bir hamilelik için C vitamini tüketmek.” açıklamasına bakacak olusak büyük önem vermelidir.

 

Diğer C vitamini gerek yok

Gebelik sırasında günlük yiyeceklerden Genellikle C vitamini yeterli olabilir. Desteklemek için ekstra C vitamini için bir ihtiyaç vardır. Eğer çok yorgun hissediyorsanız, size ekstra C vitamini desteği almak için doktorunuzla irtibata geçebilirsiniz.Eğer doktorunuzun tavsiyesi olmadan herhangi bir bu desteği almamalıdır. Aksi takdirde, hamilelik döneminde sizin için bu hapları bazı yan etkileri görülebilir.

 

XsvbtbRLNT7acUlm2IWT

Doğal En İyi mi

Hamilelik sırasında olduğu kadar olabildiğince doğal besin almak gerekir. Sağlıklı bir şekilde bebeğinizin gelişimi için en uygun yol olacaktır. Sen olmalıdır sağlıklı bir hamilelik için C vitamini tüketmek, normal miktarda.

 

Neden C vitamini O Kadar Önemlidir?

C vitamini gebelik sırasında gerekli bir vitamindir. Organların onarımı, yara iyileşmesi, kemik büyümesi ve onarımı, ve sağlıklı bir cilt için, farklı besinlerden C vitamini almalıdır. C vitamini, hem kadınlar bebek hem de gereklidir. Everones vücut kolajen gerekiyor. C vitamini kolajen oluşturan malzemenin üretimine katkıda bulunur.

s0fwWWvo5desVWBUEtQe

Daha Vitaminler Zararlı Olabilir

Önerilenden daha çok daha fazla vitamin C çekerken, bu ishal ve mide krampları neden olabilir. Bunu özellikle bu dönemde sağlığınız hakkında bilinçli bir şekilde hareket etmelidir. Daha enerjik ve sağlıklı olmak için, daha fazla C vitamini tüketmek gerektiğini

oRJ1YCBER6UxvS8JoNrW

Hangi Gıdalar Tüketilen Olmalı?

Aşağıdaki gibi alınabilir en iyi C vitamini gıdalar şunlardır: narenciye veya turunçgiller, biber, bezelye, kivi, çilek, üzüm, muz, elma, patates, brokoli, havuç ve domates. Sen var, sağlıklı bir hamilelik için C vitamini tüketmek.

 

Bir önceki yazımız olan Diyet-Hamilelikte Kahve İçmenin Sakıncası Var mı? başlıklı makalemizde hamileler kahve içebilir mi, hamileler kahve içerse ne olur ve hamilelikte kahve içilmesinin sakıncaları hakkında bilgiler verilmektedir.

admin

Sagliklidiyetler.Net üzerinde sunulan diyetler ve yöntemler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, doktor tavsiyesi değildir. Sagliklidiyetler.Net yazılarında bahsedilen yöntemler doktor kontrolü olmadan uygulandığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan bir diyet programına başlamayın. Diyetleri uygulanması tamamen kişilerin tercihine sunulmuş ancak uygulayıp uygulamamak kendi sorumluluklarına bırakılmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlardan Sagliklidiyetler.Net sorumlu değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir