Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Diyet Listeleri » Domates Suyu Diyeti İle Hızlı Zayıflama
Domates Suyu Diyeti İle Hızlı Zayıflama

Domates Suyu Diyeti İle Hızlı ZayıflamaDomates suyu diyeti zayıflamak isteyenlerin imdadına koşacak olan bir diyet tür dilerseniz domates diyeti nasıl yapılır, ne uygularsanız size faydası olacaktır bu konu hakkında cevapları sizinle paylaşalım. Bu makalemizdeki bilgiler tamamen sizin hedeflediğiniz kilolar ele alınarak hazırlanmıştır. Yani bu diyet sayesinde 3 haftada 10 kilo vermeniz mümkün bir hale gelmiş olacak.

Domates suyu diyeti en büyük özelliklerinden bir tanesi sizi çok hızlı bir şekilde kilo vermenize neden olmasıdır. Hızlı kilo verdiriciler arasında bulunur ve zayıflama teknikleri arasında ilk dikkati çeken olarak bilinmektedir. Domatesin içerisinde katkı maddesi olarak likopen bulunmaktadır yani bu şekilde de bölgesel anlamda zayıflama söz konusu olacaktır. Diyetin doğru bir şekilde uygulanması gerekir aksi takdirde bölgesel olarak zayıflamanız mümkün olmayacaktır. Sağlıklı diyetler yöntemini tercih ederek zayıflamak isteyenlerin bu konu üzerinde dikkatlice davranması esas olandır. İbrahim Saraçoğlu tarafından geliştirilmiş olan bu diyeti uygularken aç olmanız gerekir bu sayede etkisinin daha fazla olacağı bilinmelidir. Dilerseniz domates suyu diyeti ile zayıflama hakkında size daha detaylı bilgi verelim ve makalemize ilk önce domatesin faydalarıyla başlayalım

domates-suyu-diyeti

domates suyu diyeti faydalı mı

Domatesin Faydaları

Domatesin faydaları saymakla bitmez içerisinde yer alan vitaminler ve mineraller nedeniyle adeta bir depo gibi çalışmaktadır. İnsan vücudunda gözlerden tutunda dişlere varıncaya kadar inanılmaz bir etkisi vardır. Bunların dışında ise sizin kan şekerinizi dengeler böbrekleriniz de taş varsa bunun düşmesine neden olur. Hatta böbrek taşı oluşumunu da engellediği bilinmektedir. Lifli bir sebze olduğundan dolayı sindirimi kolaydır ve metabolizmanızın hızlı çalışmasına yardımcı olur. Lifli sebzelerin en büyük özelliklerinden bir tanesi tok tutma özelliğidir buna istinaden de tansiyonunuzu düzenleyecektir.

Domates Suyu Diyeti ile Zayıflamak

Domates suyu diyeti ile zayıflamak istediğinizde önce iki boyunca uygulamanız gerektiğini bilmelisiniz ilk ayda yalnızca her gün öğleden sonra bir bardak tüketim gerçekleştirmelisiniz daha sonrasında ise ilk ay tamamlanınca ilk hafta bu diyeti bırakıyorsunuz. Bir hafta sonrasında yine ilk ayda yaptığınız gibi her gün bir bardak şeklinde devam ediyorsunuz bunu daha net bir şekilde anlatmaya çalışırsak formül tarzında şu şekilde belirtebiliriz.

domates-suyu

domates suyu diyeti ile zayıflama

1.Ay = Günde bir bardak domates suyu (Öğleden sonra)

Ardından yedi gün Diyete ara veriliyor

2.Ayda ise = Günde bir bardak domates suyu (Öğleden sonra)

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şekilde iki ay boyunca devam ediyorsunuz bu sayede ise bel ve göbek bölgenizde incelmeleri artık fark edilir bir hale geldiniz ancak yalnızca domates suyu ile zayıflamanız tabiî ki mümkün değildir bunun için kahvaltınızdan tutunda öğünlerinizin ara öğünlerinizin tamamına dikkat etmeniz gerekir.

Hakkında Seorehberi

Bir yorum

  1. Mükemmel bir diyet paylaşımı olmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*