Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Hamile Diyetleri

Kategori Arşivi: Hamile Diyetleri

Haber Aboneliği
Sağlıklı Bir Gebelik İçin C Vitamini Tüketin

Sağlıklı Bir Gebelik İçin C Vitamini Tüketin

Eğer sağlıklı bir hamilelik dönemi sahip olmak istiyorsanız, bu makaleyi okumanız gerekir. Doğru zamanlarda kontrolleri almak gerekir. Gebelik dönemi anneler için çok zor özelliklere sahiptir. Uzmanlar sözlerinden anlayacağınız üzere “sağlıklı bir hamilelik için C vitamini tüketmek.” açıklamasına bakacak olusak büyük önem vermelidir.   Diğer C vitamini gerek yok Gebelik sırasında günlük yiyeceklerden Genellikle C vitamini yeterli olabilir. Desteklemek için ekstra C ... Devamını Oku »

Diyet-Hamilelikte Kahve İçmenin Sakıncası Var mı?

Diyet-Hamilelikte Kahve İçmenin Sakıncası Var mı?

Aslına bakarsanız hamilelik döneminde kahve içilmesinin hiçbir sakıncası yoktur ancak bura da önemli olan konu da kahvenin miktarıdır. Yani kahve içmek serbest diye 10 fincan kahve içmenizde gerekmiyor. Burada ki sınırlama ise günde en fazla 5 fincan kahve olmuştur. Bayanların bir gün içerisinde 5 fincandan fazla kahve içmesinin düşük nedeni olabileceği gerçeği ortaya çıkmıştır. Bu konu ile ilgili olarak  Uzman ... Devamını Oku »

Gebelikte Bitki Çayı İçilebilir mi?

Gebelikte Bitki Çayı İçilebilir mi?

Ada çayı, rezene, papatya ve ıhlamur hatta daha onlarcası her biri ayrı ayrı şifa kaynağı ancak bilinçli tüketildiği takdirde. Malum kış ayı ve havalar soğuk olunca hemen bitki çayı imdadımıza yetişiyor ancak özellikle hamile bayanlar için her bitki çayı sanıldığı kadar masum olmayabilir. Özellikle ada çayı konuna dikkat etmek en doğru yaklaşım olacaktır. Bitki çaylarını bilinçsizce tüketen hamileleri bekleyen tehlike ... Devamını Oku »

Gebelik Nasıl Hesaplanır?

Gebelik Nasıl Hesaplanır?

Bayanlar gebe kaldıklarını öğrenir öğrenmez hemen akıllarına ilk takılan soru şudur acaba benim bedenim içerisinde neler oluyor bebeğim şimdi ne yapıyor ve ne durumda. Acaba nasıl ve ne şekilde doğacak? Bu sorular akıllarını 9 ay boyunca kemirecektir. Yazımıza başlamadan önce tüm annelerimizi ve anne adaylarımızı tebrik ediyoruz çünkü mükemmel bir süreç sizi bekliyor henüz yolun başındasınız ama bu yol belki ... Devamını Oku »

Doğum Sonrası Kilo Verme Yöntemleri

Doğum Sonrası Kilo Verme Yöntemleri

Hamilelik her bayan için kutsaldır ve bu nedenle de karnında taşıdığı bebeğinin sağlığı için 9 ay boyunca yedikleri konusunda hiçbir şekilde bir kısıtlamaya gitmez. Bu durum hamilelik döneminde çok fazla sorun teşkil etmez ancak hamilelik sona erdikten sonra bayanları bir telaş bir sızı da sarar nasıl edip bu kilolardan kurtulmalıyım acaba ne kadar sürede kilolarımı atabilirim? Sorusu her bayanın aklındadır. ... Devamını Oku »