Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Genel

Kategori Arşivi: Genel

Haber Aboneliği
Uzun Uçuşlarda Jetlag Sorunu Nasıl Çözülür?

Uzun Uçuşlarda Jetlag Sorunu Nasıl Çözülür?

Özellikle uzun uçuş ve sık uçuşlarda her seferinde bitkin bir şekilde dönüyorsunuz ve beraberinde uykusuz kalıyorsunuz biz buna jetlag diyoruz yani uçuş hastalığı gibi bir şey. Bu aslında sıklıkla uçanlar için o kadar sıkıntılı bir durum ki yaşadıktan sonra kendinizi toplamanız 1 haftayı buluyor. İşte bu noktada bilim adamları bu duruma çare buldular. Uzun mesafe uçuşlarının bu korkulu rüyası jetlag ... Devamını Oku »

Anlık Çözümlerin Adresi

İster ofisiniz olsun isterse eviniz en güvenli ve hızlı yöntemi tercih etmek en akıllıca seçeneklerden bir tanesi olacaktır? En akıllı yöntem nedir diye aklınıza geliyor olabilir biz hemen size bunun yanıtını verelim. Tabii ki de en akıllıca yöntemlerin başında nakliye firmaları gelir çünkü bu firmaların işi yalnızca budur ve işlerini de tamamen profesyonellik doğrultusunda yaparlar. Örneğin Gebze evden eve nakliyat ... Devamını Oku »

Kalp Hastası Nasıl Spor Yapmalı?

Kalp Hastası Nasıl Spor Yapmalı?

40 yaş üzeri yapılan ağır sporlarda haftada 2-3 sağlıklı kalp hastasını egzersiz yaparken kaybediyoruz, halı sahada maç yaparken kaybettiklerimizin çoğu ritm bozukluğu olan ve bunun farkında olmayan halı sahada futbol gibi zorlu bir egzersizi inatla yapan şanssız kişiler. Buna göre yaş ilerledikçe doktor kontrolleri sıkılaştırılmalı eğer risk grubundaysanız o zaman ağır sporlardan kaçınmanız gerekiyor. Bir kere 40 yaşının üzerinde ister ... Devamını Oku »

Diyet-Siberkondri Hastalığı Nedir?

Diyet-Siberkondri Hastalığı Nedir?

Kimileri rahatsızlığının nedenini saatlerce bilgisayar başında kendine teşhis koyarak geçiriyor kimileri ise doktora başvurarak daha sağlıklı bir yol tercih ediyor. Siberkondri yani internetten hastalık arama davranışı. Aslında normal bir şeymiş gibi görünüyor ancak hasta en küçük rahatsızlığında bile internetten doğru olmayan bilgilerle kendini tedavi etmeye çalışıyor. Hatta öyle ki doktor tedavisini bile reddediyor. Alternatif tıp ya da konuyla ilgili bloglara ... Devamını Oku »

Diyet-Bağışıklık Sistemini Nasıl Güçlendiririz?

Diyet-Bağışıklık Sistemini Nasıl Güçlendiririz?

Onlar birebir grip savar diyebiliriz içerisindeki antioksidan ve omega 3 ile ağrı öksürük halsizlik gibi gribin etkilerini de bir hayli hafifletiyorlar.  Siz ne kadar antioksidan gücünü artırırsanız yani savunma sistemini güçlendirirseniz o kadar imnüyosistem herhangi bir gribe karşı soğuk algınlığına karşı savaşmaya başlıyor. Kivi ve limon c vitamini deposu yediğiniz bir kivi veya içtiğiniz bir limon suyunun çok efektif etkisini ... Devamını Oku »

Menengiç Kahvesi Zayıflatıyor mu?

Menengiç Kahvesi Zayıflatıyor mu?

Son zamanlarda standart Türk kahvesinin yanında ismini çok duyduğumuz bir kahve Türü daha vardır o da menengiç kahvesidir. Aslında kıvamı oldukça yumuşaktır ve içimi de o kadar lezzetlidir. Tadı bir yana bayanların da iddiasına göre menengiç kahvesi gerçekten zayıflatıyormuş üstelik de son zamanların oldukça favori olan bir diyet şekli. Bu sayede oturduğunuz yerden kahvenizi yudumlayarak zayıflıyorsunuz. Dilerseniz size bu yazımız ... Devamını Oku »

Metabolizmamızı Nasıl Hızlandırırız?

Metabolizmamızı Nasıl Hızlandırırız?

Aslında bu konuda yapabileceğimiz çok şey var mesela su içmeyi bilmiyorsak bunu öğrenmek gerekir daha sonra diğerlerini inşa edeceksiniz.   KİLO VERMEK İSTEYEN İNSANLAR NE KADAR SU İÇECEK?  Herkesin ihtiyacı kadar su içmesi gerekiyor. Ne kadar ihtiyacınız olduğunu idrar renginden anlayabilirsiniz idrar rengi açık ise suyu yeterince içiyorsunuz demektir.  Ya da her kilosu başına 40 ml su içmeli. Yani 50 ... Devamını Oku »

Diyet Yapmadan Zayıflamak Mümkün mü?

Diyet Yapmadan Zayıflamak Mümkün mü?

Aslına bakarsanız diyet yapmadan da zayıflamak mümkün ama burada mühim olan bazı noktalar var o noktaları doğru şekilde tayin ettiğiniz zaman sıkıntı ister istemez ortadan kalkacaktır. Ancak bu durum belirli bir kiloda olanlar için geçerlidir. Yani obez derecesindeki kişilerin zayıflamasında çok fazla etki etmeyecektir. Etse de belirgin bir değişim gözlenmeyecektir. Öncelikle şunu bilmek gerekir yemeğe oturduğunuz da yemek yeme sürenizi ... Devamını Oku »