Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Diyet Yemekler

Kategori Arşivi: Diyet Yemekler

Haber Aboneliği
2017 Yılbaşı Yemek Önerileri

2017 Yılbaşı Yemek Önerileri

Artık 2016’ nın son günlerine yaklaşmak üzereyiz ve birçok bayanın aslında yeni yıl gecesine özel olarak bir diyet menü konusunda fikirler almak için internette gezindiğini görebiliyoruz. Bizde bu nedenle sagliklidiyetler.net sitesi olarak bayanların bu arayışlarına son verdirmek adına aşağıda 2017 yılbaşı yemek önerileri konusunda birkaç paylaşım yapmak istedik. Biliyoruz ki yılbaşı hepimiz için çok özel ve de önemli. Dolayısıyla yeni ... Devamını Oku »

Yılbaşı Diyet Yemeği Nasıl Yapılır?

Yılbaşı Diyet Yemeği Nasıl Yapılır?

Yılbaşı Diyet Yemeği Nasıl Yapılır? Yılbaşı öncesinde formda görünmek sizi elinizde yapacağınız basit diyet programları sayesinde çok kolay bir şekilde kilo verebilirsiniz. Sadece yılbaşı öncesinde değil yılbaşı günü ve sonrasında da verdiğiniz kiloları korumak çok önemlidir. Bir günlüğüne dikkat etmesem ne zararı olur mantığı doğru değildir zaten iradenizi bir kere bile olsa kaybederseniz arkası gelir ve hızlı bir şekilde kilo ... Devamını Oku »

Sağlıklı Tencere Yemekleri

Sağlıklı Tencere Yemekleri

Türk mutfağının yemekleri saymakla bitmiyor özellikle tencere yemekleri sağlık açısından çok önemli. Prof. Dr. Canan Karatay “bizim türk mutfağının tencere yemeği önemli Amerika’ da İngiltere’ de tencere yemeği bilmezler bizim barbunyamız zeytinyağlı ve zeytinyağlı yiyeceklerimizi bilmezler onlarda bu kültür yok dedi.” üstelik tencere yemeklerinde alternatifte oldukça bol. Kış mevsiminde oldukça güzel sebze ve meyveler var örneğin bal kabağı, havuç, ıspanak, ... Devamını Oku »

Sağlıklı Bol Lifli Gıdalar Hangileri?

Sağlıklı Bol Lifli Gıdalar Hangileri?

Aniden düşen kan şekeri bir anda bastıran acıkma hissi tıka basa yenen yemekler. Bu manzaradan şikâyetçiyseniz o zaman tabloyu değiştirmek sizin elinizde. Yemek yedikten kısa bir süre sonra acıkıyorsanız ya da masadan tam doyduğunuzu hissetmeden kalkıyorsanız o sofrayı bir kez daha gözden geçirmeniz gerekiyor acaba siz sofranızda lifli gıdalara ne kadar yer veriyorsunuz. Mis gibi bir kuru fasulye yanında da ... Devamını Oku »

İştah Kesen Yiyecekler Nelerdir?

İştah Kesen Yiyecekler Nelerdir?

Aslında diyet yapmayı yalnızca fiziksel görünümünüzün düzeltilmesi olarak değil de sağlığınız açısından gerekli olduğunu bilerek değerlendirmeniz sizin aynı zamanda sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır. Çünkü aşırı kiloların sağlığınız üzerinde birçok olumsuz etki yarattığı ap açık olarak ortadadır. Zaten uzmanlarda bu konuda her zaman çığlık çığlığa haykırıyorlar. Zayıflama konusunu bir an önce çözmek yerine yavaş, yavaş ve de sagliklidiyetler ... Devamını Oku »

Sağlıklı Alkali Beslenme Önerileri

Sağlıklı Alkali Beslenme Önerileri

Mevsimdekilerden bahsedeceğim ve özellikle mevsiminde yemenizi isteyeceğim örneğin pancar, şalgam, yer elması bilmiyorum bunları hayatına katan var mı ama bunlar yüksel alkali içeren yiyeceklerdir. Hamilelik dönemi geçirmiş ve çocuk sahibi olmuş emzirmekte olan anneler için yer elması anne sütünü de artıran çok kaliteli bir besindir. Çiğ olarak da yenilebilir şeker hastaları içinde idealdir. Çiğ yemek her zaman alkali değeri açısından ... Devamını Oku »