Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Sağlıklı Diyetler » Diyet-Sağlıklı Beslenme (Ortereksiya) Bağımlısı Olmayın
Diyet-Sağlıklı Beslenme (Ortereksiya) Bağımlısı Olmayın

Diyet-Sağlıklı Beslenme (Ortereksiya) Bağımlısı OlmayınMetropol hastalıklarından biriside ortereksiya yani sağlıklı beslenme sürekli sağlıklı olmak organik yiyecekler tüketmek. Örneğin bir yere davetlisiniz ve sizin istediğiniz yiyecekler orada yok ya da tüketemediniz o gün bu kez sağlıklı beslenmediğinizden dolayı kendinizi bir cezalandırma süreci başlıyor. Bunu problem haline getirmeye başladığınız da ise sizi toplumdan çekmeye başlıyor. Yalnızlaşıyorsunuz ve de insanları çok eleştirdiğiniz için sosyal problemler yaşamaya başlıyorsunuz. Bu kişiler genellikle bir süre sonra yiyeceklerini yanlarında taşımaya başlıyorlar. Sağlıklı mıyım diyerek sürekli doktora gitmek tahliller yaptırmak hatta yiyecek ve içeceklerin sürekli olarak organiklerini tercih etmek, pişirme yöntemleri bile ortereksiya hastalığının habercisi olabilir. Aslında sağlıklı olmayı çok fazla takıntı haline getirmemek lazım çünkü sağlıklı olayım derken sağlığınızı kaybedebilirsiniz.

Ortereksiya-nedir

Bakıyorsunuz ki sağlıklı bir erişkin 6 ayda kontrollerini yaptırması gerekirken elinde 1 ay öncesine iki ay öncesine dair bir sürü tahliller yaptırmış teker, teker doktora gidilmiş ve ne kadar sağlıklıyım acaba sorusunun arayışı yapılmış. Ortereksiya hastalığının bir süre sonra yanlarında taşımaya başladıkları yiyecekler genellikle et ve et grubu, süt ve süt ürünleri, hayvansal gıdaları kaldırabiliyorlar. Bunu yaparken de pişirme tekniğine önem eriyorlar.  Onlar için her şeyin önemi fazla büyük bir yer alıyor.

Hakkında admin

Sagliklidiyetler.Net üzerinde sunulan diyetler ve yöntemler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, doktor tavsiyesi değildir. Sagliklidiyetler.Net yazılarında bahsedilen yöntemler doktor kontrolü olmadan uygulandığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan bir diyet programına başlamayın. Diyetleri uygulanması tamamen kişilerin tercihine sunulmuş ancak uygulayıp uygulamamak kendi sorumluluklarına bırakılmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlardan Sagliklidiyetler.Net sorumlu değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*