Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Genel » Diyet-Bağışıklık Sistemini Nasıl Güçlendiririz?
Diyet-Bağışıklık Sistemini Nasıl Güçlendiririz?

Diyet-Bağışıklık Sistemini Nasıl Güçlendiririz?Onlar birebir grip savar diyebiliriz içerisindeki antioksidan ve omega 3 ile ağrı öksürük halsizlik gibi gribin etkilerini de bir hayli hafifletiyorlar.  Siz ne kadar antioksidan gücünü artırırsanız yani savunma sistemini güçlendirirseniz o kadar imnüyosistem herhangi bir gribe karşı soğuk algınlığına karşı savaşmaya başlıyor. Kivi ve limon c vitamini deposu yediğiniz bir kivi veya içtiğiniz bir limon suyunun çok efektif etkisini göreceksiniz ve gribe karşı korunmada c vitamini uçucu olacağı için kesip dilim, dilim değil de hemen kesip tüketmek gerekiyor ki herhangi bir vitamin kaybı ile karşılaşmayasınız. Ilık suya sıkarsanız çok rahat tüketebilirsiniz.

Safra Kesesi Hastalıkları

Et ve tavuk suyuna çorbada içene enerji veriyor. Burada et ve tavuk suyunun kolejen etkisinden faydalanılıyor. İçerisine katılan sarımsak ve soğan gibi besinlerle beraber zenginleştirirseniz flamenoitleri almış olur ve kapasiteyi artırırsınız.

Griple savaşın en büyük aktörlerinden bir tanesi de omega 3. Burada en yüksek kapasite somonla birlikte alınıyor. Yine enginar kereviz gibi sebzelerde kükürtlü bileşikleri içeriyorlar dolayısıyla bunlarla beraber savunma sistemini kuvvetlendiriyorsunuz. Karnıbahar ve pırasa’ da bunlara dâhil edebiliriz.

Bitki çaylarında ise ıhlamur, yeşil çay, yasemin ve papatya öneriliyor soğan bal ya da zencefil bal ikilisi de geçmeyen öksürük veya boğaz ağrısına birebir.

Soğuk Hava Kalbi Yoruyor

Soğanla beraber balı karıştırarak tüketebiliyorsunuz ve yine zencefil ve bal karışımı da öksürüğü ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Toz zencefilde kullanabilirsiniz ama taze bulabilirseniz çok daha etkili olur. Küçük, küçük doğrayıp balı da bir küçük kâseye koyup ikisini karıştırdıktan sonra bir 15 dakika bekleyin ve sulanma göreceksiniz o sulanmadan sonra tükettiğiniz takdirde çok daha rahatlatıcı bir etki sağlayacaktır. Yaklaşık olarak 4 çay kaşığı yetecektir. Muzda bulunan potasyum da kas kasılmalarına ve ağrılara iyi geliyor. Maden suyu da yorgunluğa.İçerisinde her türlü minerali bulabiliyorsunuz potasyum, magnezyum kalsiyum şeklinde hepsini sıralayabiliriz.

Hakkında admin

Sagliklidiyetler.Net üzerinde sunulan diyetler ve yöntemler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, doktor tavsiyesi değildir. Sagliklidiyetler.Net yazılarında bahsedilen yöntemler doktor kontrolü olmadan uygulandığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan bir diyet programına başlamayın. Diyetleri uygulanması tamamen kişilerin tercihine sunulmuş ancak uygulayıp uygulamamak kendi sorumluluklarına bırakılmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlardan Sagliklidiyetler.Net sorumlu değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*