Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Diyet Listeleri » Çiğ Beslenme Diyeti ile Hızlı Zayıflama
Çiğ Beslenme Diyeti ile Hızlı Zayıflama

Çiğ Beslenme Diyeti ile Hızlı ZayıflamaÇiğ beslenme diyeti sayesinde çok hızlı bir şekilde kilo vereceksiniz. Sizlere dünya üzerinde en etkili diyetleri sunmaya devam ediyoruz. En etkili diyetleri araştırıp aralarında en hızlı kilo verdirenleri size sunuyoruz. Çoğu kimsenin vakti olmadığı için hızlı kilo vermeye ihtiyacı vardır eskiden insanlar kilo vermek için 6 ay ve üzeri zaman harcamak zorunda kalırlardır.

Durum böyle olunca da belli bir süre sonra kilo vermek tam bir işkenceye dönüşmektedir kilo verdiğinizi kendiniz gözlemleyemezseniz bir süre sonra umutsuzluğa düşersiniz yani zayıfladıkça bunu hissetmeli ve daha bir mücadele için motive olmanız çok önemlidir. Çiğ beslenme diyeti sayesinde hızlı bir şekilde kilo vereceksiniz ve gün be gün kilo verdiğiniz kendinizde gözlemleyeceksiniz. Raw Foot diyeti olarak bilinen çiğ beslenme diyeti sayesinde fazla kilolarınızdan hiç zorlanamadan kurtulacaksınız. Diyetin temel mantığı pişmemiş besinler tüketerek zayıflamaktır. İlk etapta size garip gelse de zamanla alışacak ve programa ayak uyduracaksınız. Pişirme işlemi olmadan tükettiğiniz gıdalar sayesinde hem çok sağlıklı bir şekilde hem de kendini yormadan kilo vereceksiniz. Çiğ beslenme diyeti programı içersinde et tüketimi yoktur. İlk etapta size olumsuz bir görüntü çizebilir çünkü bizlerin alışkanlıkları genellikle pişmiş yemek üzerine ve et üzerine olduğu için pişmemiş yemeklere damak tadımız fazla alışık değildir. Bu diyetin artı yönlerine baktığımızda bizlere ne kadar gerekli olduğunu göreceksiniz.

cig-beslenme-diyeti

çiğ beslenme diyeti

Diyette yer alan pişmemiş gıdalar sayesinde çok kolay ve sorunsuz bir şekilde sindirim sağlayacak ve metabolizmanızı hızlandıracaksınız. Diyet programı 4 günlük olarak uygulanmaktadır ve çok etkilidir. Uygulayacağınız programlara düzenli olarak devam etmeniz gerekiyor kısa süreli bu programlardan çok etkin sonuçlar alacaksınız. Size önerdiğimizde diyetleri sporla desteklerseniz çok daha hızlı zayıflama sağlarsınız. Spor yaparken de kendinizi çok fazla kasmayın basit spor egzersizleri bile etkinin arttırılması adına yeterli olacaktır. Bu diyetler genellikle çok vakit olmayan insanlara yöneliktir.

cig-beslenme

çiğ beslenme diyeti

Çiğ Beslenme Diyeti Programı

1.Gün Programı

 • Sabah: Fındıklı süt, taze meyveli granola tüketilmeli
 • Ara Öğün: Çilekli Somııthie
 • Öğle: Bir avuç muz kurusu, incir, keten tohumlu kraker, roka salatası ve biraz çerez tüketimi
 • Akşam: Avokado çorbası, Karalahana salatası

 

 1. Gün Programı

 • Sabah: Smoothie, içersinde bir miktar badem ezmesi olan ılık süt
 • Öğle: 2 mandalina, çoban salata, 2 adet salatalık
 • Ara Öğün: Az sütlü olacak şekilde kahve
 • Akşam: 1 porsiyon ıspanak ve havuç

 

 1. Gün Programı

 • Sabah: 1 porsiyon meyve tüketimi yapılmalı
 • Öğle: 1 porsiyon kabak yemeği, az yağlı yoğurt, 2 bardak tarçınlı su tüketimi
 • Akşam: 1 porsiyon bulgur pilavı ve yanında salata

 

 1. Gün Programı

 • Sabah: 1 tabak meyve, 2 su bardağı su
 • Öğle: 1 porsiyon karnabahar yemeği, 1 tabak çoban salata, 1 bardak su
 • Akşam: 1 porsiyon avokado salatası, 1 porsiyon ıspanak, bir miktar havuç

Hakkında Seorehberi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*