Son Haberler
spy cameras for iphone cell phone spyware com cell phone tracker download whatsapp spy phone number mobile phone spy for nokia cell phone spy android cell phone spying prevention the cell phone tracker how to cheat your wife how do you read someones text messages mobile phone tracking australia how to track a gps phone how go catch a cheating spouse spy phone nokia x6 can anyone else read my text messages secretly read text messages find out cell phone location i spy cell phone cell phone location app iphone app spy husband easy cell phone spy software hard copy cell phone tracker kit cell phone monitoring software jones
Anasayfa » Diyet Listeleri » 2016 Göbek Eritme Diyeti
2016 Göbek Eritme Diyeti

2016 Göbek Eritme DiyetiGörsel yönden kötü bir görüntü sergilenmesine neden olan göbeklerdeki depolanan yağların eritilmesinde yapacağınız doğru yollar da artık bir avantaj sağlayacaktır diyebiliriz. Göbek bölgesinde ki yağlardan yalnızca güzellik için değil sağlık içinde mümkün olduğunca kolay bir şekilde kurtulunması gerektiği de unutulmamalıdır. Alınan fazla kilolar ne yazık ki göbekte yağın birikmesine ve kısa süre sonra göbek yapmanıza neden oluyor. Bu durumda insanları hem biyolojik açıdan hem de psikolojik açıdan önemli şekilde etkilemeye neden olan unsurlarında başında yer alıyor. Yağların göbek, kalça, bel bölgesi temel nedenlerinden birisi de vücudumuzun dengeyi bozmak istememesinden kaynaklı bir durum olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Göbek eritme yolları yalnızca tek bir adıma ya da yönteme bağlı bir durum değildir. Bu sebeple göbeğinizi eritmek için birden farklı yöntemlere de başvurmanız gerekiyor.

diet

Uyku Düzeni Mutlaka Olmalı

Gerektiğinden az uyumak daha fazla efor sarf etmenize ve bu durumun da daha fazla kilo almanıza neden olmasına yol açar. Azalan enerji yeniden yerine koymak için daha fazla yemek yeme isteği olacağından dolayı mutlaka uykuya dikkat edilmesi de gerekir.

Göbek Eritmek İçin Egzersiz Şart

Bir diğer göbek eritme yöntemleri arasında ise egzersiz geliyor. Buna göre belir aralıklar eşliğinde artık egzersizi düzenli bir şekilde yapmanız hızlı kilo vermenize de en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Düz bir karın elde etmek egzersiz yapmadan tamamen imkansız olduğunu söyleyebiliriz. Egzersiz yapacak olan kişiler yere uzanarak bacaklarını beline kadar bir iki ritminde aşağı ve yukarı yaptıkları takdirde ise hızlı kilo vermeleri de daha kolay olmaya başlayacaktır. Göbeğinizden kurtulmak istiyorsanız mutlaka hareket etmeli ve bir o kadar da fazla kalori harcamak için çaba göstermelisiniz. Eğer söylemiş olduğumuz bu uygulamayı yaptığınız andan itibaren ise daha hızlı bir şekilde kilo verme işlemleriniz de başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.

göbek eritme diyeti-sagliklidiyetler.net 2

Göbek eritmek için de bitki, ilaç gibi yöntemlere girmeniz hiçbir etki yaratmayacaktır. Tek yol hem spor hem de egzersiz yapmak ve sürekli olarak hareket halinde bulunmaktır.

Göbek Eriten Diyet Listesi

1. GÜN
Kahvaltı
Sebzeli omlet ( 1 porsiyon )
Ara Öğün
Yağsız yoğurt ( 1 kase )
Öğle
Ton balıklı salata ( 1 kase )
Ara Öğün
Badem ( 15 adet )
Akşam
Izgara tavuk göğsü ( 1 kase )
Haşlanmış patates ( 1 adet )
Bol yeşillikli salata ( 1 kase )

2. GÜN
Kahvaltı
Sade omlet ( 1 porsiyon )
Haşlanmış patates ( 1 adet )
Ara Öğün
Yağsız süt ( 1 bardak )
Öğle
Ton balıklı salata ( 1 kase )
Ara Öğün
Ceviz ( 5 adet )
Akşam
Izgara et ( 1 porsiyon )
Haşlanmış yeşil fasulye ( 1 kase )

3. GÜN
Kahvaltı
Meyveli yoğurt ( 1 kase )
Ara Öğün
Badem ( 10 adet )
Öğle
Izgara hindi eti ( 1 porsiyon )
Haşlanmış brokoli ( 1 kase )
Ara Öğün
Havuç ( 2 adet )
Akşam
Izgara balık ( 1 porsiyon )

Hakkında admin

Sagliklidiyetler.Net üzerinde sunulan diyetler ve yöntemler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, doktor tavsiyesi değildir. Sagliklidiyetler.Net yazılarında bahsedilen yöntemler doktor kontrolü olmadan uygulandığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan bir diyet programına başlamayın. Diyetleri uygulanması tamamen kişilerin tercihine sunulmuş ancak uygulayıp uygulamamak kendi sorumluluklarına bırakılmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlardan Sagliklidiyetler.Net sorumlu değildir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*